T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Siirt Müftülüğü

08.04.2021

SİİRT İL MÜFTÜSÜNDEN ERUH KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET

İlçe Müftüleri toplantısı için Eruh’a gelen Siirt İl Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu ve İlçe Müftüleri Kaymakam Ali Erdoğan ve Belediye Başkanı Cevher Çiftçi’yi makamında ziyaret etti.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın mevzuatı çerçevesinde her ay farklı bir ilçede yapılan ilçe müftüleri toplantısı, Nisan ayında Eruh İlçe Müftülüğü’ nün ev sahipliğinde gerçekleşirken Siirt İl Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu ve İlçe Müftüleri Kaymakam Ali Erdoğan ve Belediye Başkanı Cevher Çiftçi’yi makamında ziyaret etti.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşme sonrası Eruh Kaymakamı Ali Erdoğan ve Belediye Başkanı Cevher Çiftçi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret esnasında Kaymakam ve Belediye Başkanına çeşitli hediye verildi.

İl Müftülüğü ile ilçeler arasındaki koordineyi güçlendirmek, yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, hizmette verimliliği artırmak ve yapılan hizmetleri yerinde görmek maksadıyla Eruh’ta gerçekleştirilen toplantıya; Siirt İl Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu ve İlçe Müftüleri katıldı.